JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE PRZEKŁADA SIĘ NA WIELE MIERNIKÓW BIZNESOWYCH ORGANIZACJI

Jakość współpracy w zespole wpływa na jego kreatywność i rozwój zawodowy członków. Pracownicy chętniej realizują trudne, nowe zadania oraz dzielą się nabytymi doświadczeniami z innymi, dzięki czemu rośnie wiedza w całym zespole. Relacje międzyludzkie są ogniwem spajającym, redukującym stres i napięcia związane z pracą i nie tylko. Rotacja pracowników jest mniejsza, a satysfakcja i zaangażowanie w pracę rośnie.

Rola lidera, menadżera ma ogromny wpływ na jakość pracy zespołu, realizację celów i zadań, jak również twórczą, angażująca atmosferę.

Umiejętność komunikacji z różnorodnymi członkami zespołu, delegowania zadań i motywowania pracowników do podnoszenia sobie poprzeczki to niezbędne umiejętności przywódcze. Wymagają one ciągłego rozwoju, adekwatnie do zmieniających się oczekiwań pracowników.

OFERUJĘ

WARSZTATY

Dopasowane do potrzeb organizacji lub wyzwań konkretnego zespołu:

  • Jak osiągnąć sukces rozwijając swoje talenty i mocne strony
  • Zespól jako miejsce rozwoju zawodowego
  • Team Coaching – sztuka porozumiewania się budującego zaufanie

COACHING DLA MENAGERÓW
I TOP SPECJALISTÓW

Dostosowany do indywidualnych potrzeb rozwój umiejętności przywódczych i potencjału zawodowego dla profesjonalistów, którzy potrzebują zaadaptować swój styl zarządzania do zmieniających się okoliczności lub chcą budować swoją silną ścieżkę zawodową. 

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Monika, jako dojrzały i certyfikowany coach potrafi wniknąć w bardzo naturalny sposób wgłąb potrzeb organizacji oraz wesprzeć i usprawnić procesy , zwłaszcza tez z obszaru komunikacji i współpracy zespołowej, diagnozując przy tym w sposób bardzo otwarty i racjonalny obszary do rozwoju. Jest niewątpliwie wyjątkową osobowością w świecie farmacji. Postacią, której serwis szczerze polecam.

Michał Gryziak
Head of Operations CHC Poland, IPSEN

Monika pomogła mi określić cele mojej kariery zawodowej oraz przygotować się do rozmów z przełożonymi, co zaowocowało awansem na wyższe stanowisko. Dzięki procesowi określiłam też moje potrzeby w życiu prywatnym . Jestem niezwykle zadowolona oraz gorąco polecam każdej osobie współpracę z Moniką, gdyż było to doświadczenie poszerzające horyzonty i pokazujące nowe perspektywy.

Katarzyna
kierownik projektów, branża farmaceutyczna

Byłam na zawodowym rozstaju gdy zaczęłam współpracę z Moniką. Dzięki Jej empatycznemu podejściu i profesjonalnym metodom, odważnie wybrałam ścieżkę, która w szybkim tempie przyniosła awans i satysfakcję.

Kinga
32 lata, branża farmaceutyczna

MOJE DOŚWIADCZENIE

W ciągu ponad 20-letniej kariery zawodowej pełniłam różnorodne stanowiska w strukturach marketingowych międzynarodowych korporacji, działających w branży farmaceutycznej i medycznej. Zarządzałam zespołami, portolio produktów i wszelkimi aspektami pracy w matrixowej strukturze korporacyjnej. Odpowiadałam za proces skutecznej komercjalizacji innowacyjnych produktów na rynku medycznym. Wielokrotnie musiałam znaleźć kompromis, pomiędzy odmiennymi, a nawet sprzecznymi potrzebami i oczekiwaniami różnych szefów.

WIĘCEJ