Każdy z nas poszukuje szczęścia, równowagi, satysfakcji, miłości i stabilności finansowej.


W zabieganym i skomplikowanym świecie skupiamy się na realizacji coraz to nowych zadań. Pojawiają się nowe wyzwania, nie tylko w pracy, ale też w rodzinie.

Ciągle wydaje nam się, że i tym razem damy radę. Jednak czujemy narastające zmęczenie, frustrację. Mamy coraz mniej cierpliwości w kontaktach z kolegami z pracy, członkami zespołu, pacjentami.

Czujemy, że nasza kariera stanęła w miejscu. Skupieni na realizacji coraz to nowych i bardziej skomplikowanych zadań nie mamy czasu, żeby się nad tym wszystkim zastanowić.

Biegniemy.

Tracąc często to co dla nas ważne i daje nam radość i energię.

Możesz się, zatrzymać i zdecydować który kierunek wybrać.

Zadbaj o swoja karierę i buduj swoją mocną pozycję w organizacji - tak jak Ty chcesz

Zarówno świat biznesu, jak i ochrony zdrowia to miejsca, w którym trzeba umieć się poruszać. W trakcie standardowej edukacji uczysz się poszczególnych przedmiotów i nabywasz konkretne umiejętności. Zdobywasz certyfikaty, specjalizacje, tytuły naukowe. Jednak do zbudowania mocnej i autentycznej pozycji w organizacji potrzeba czegoś więcej.

WIĘCEJ

Pomogę Ci ...


zbudować mocną i autentyczną pozycję zawodową

odkryć lub określić Twoją ścieżkę kariery

zwiększyć Twoją satysfakcję z pracy … (i życia)

Odzyskaj spokój i równowagę w życiu
i pracy

To wszystko rodzi frustrację i zmęczenie. Masz poczucie dojścia do ściany. Odnalezienie się w takiej rzeczywistości wymaga nowych umiejętności. Pozwolenia sobie na odpuszczenie tego, co chcę odpuścić, po to, żeby znaleźć czas na aktywności, które dają energię i siłę do działania. Dzięki odzyskanej wewnętrznej sile będziesz w stanie pomagać innym i znów poczuć energię do działania.
WIĘCEJ

Możesz ze mną odbudować Twój dobrostan psychiczny oraz  ….

zbudować swoją pozycję w miejscu pracy i zadbać o swój rozwój zawodowy
zbudować równowagę w życiu prywatnym i zawodowym
zadbać o zdrowe ważne dla Ciebie relacje

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

KROK 1   CEL


Na początku drogi pomogę Ci ustalić Twój cel. Długo i krótkoterminowy. Skorzystasz z zadań, dzięki którym określisz swój prawdziwy azymut zgodny z Tobą i Twoimi wartościami.

KROK 2   PRZESZKODY


Przyjrzysz się zewnętrznym i wewnętrznym barierom, przeszkodom, niewspierającym przekonaniom, 
które utrudniają Ci realizację Twoich celów. Ustalisz swoje sposoby na ich ominięcie lub neutralizację.

KROK 3   ZASOBY

 


Odkryjesz swoje talenty, mocne strony, zasoby oraz to, co Cię motywuje i pomoże zrealizować plan.


KROK 4   DZIAŁANIE


Podzielisz swoją wizję celu na 6- 8 etapów „Kroków do spełnienia”. Skupiając się na tych określonych Krokach, ustalisz sposoby omijania przeszkód i rozpoczniesz realizację planu prowadzącego Cię
do Twojego celu.

PROCES

Podczas naszych regularnych spotkań dostaniesz wsparcie w postaci obiektywnych i życzliwych obserwacji, inspiracji oraz wzmacniania Twojej odpowiedzialności za realizację, dzięki czemu skupisz się na efektywnym działaniu. Różnica pomiędzy tymi, którzy realizują swój cel i marzenia, a tymi, którym się to nie udaje, tkwi w działaniu. Wiele osób ma świetne pomysły, ale, aby osiągnąć sukces, musisz ZACZĄĆ DZIAŁAĆ

JA CI W TYM POMOGĘ!

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI?

Współpraca z Moniką dała mi przede wszystkim większą pewność siebie w szukaniu rozwiązań. Przekonałam się, że znalezienie rozwiązania zawsze leży w zasięgu moich możliwości. Nauczyłam się trafiać do źródła i odnajdywać przyczynę uczuć, które utrudniały mi funkcjonowanie w życiu zawodowym. Ta umiejętność pomaga mi lepiej sobie z nimi radzić i budować moją pozycję zawodową.

Elżbieta
Kierownik Projektu w NGO

Monika pomogła mi określić cele mojej kariery zawodowej oraz przygotować się do rozmów z przełożonymi, co zaowocowało awansem na wyższe stanowisko. Dzięki procesowi określiłam też moje potrzeby w życiu prywatnym . Jestem niezwykle zadowolona oraz gorąco polecam każdej osobie współpracę z Moniką, gdyż było to doświadczenie poszerzające horyzonty i pokazujące nowe perspektywy.

Katarzyna
kierownik projektów, branża farmaceutyczna

Byłam na zawodowym rozstaju gdy zaczęłam współpracę z Moniką. Dzięki Jej empatycznemu podejściu i profesjonalnym metodom, odważnie wybrałam ścieżkę, która w szybkim tempie przyniosła awans i satysfakcję.

Kinga
32 lata, branża farmaceutyczna

Zrozumienie specyfiki pracy osoby wykonującej zawód pomocowy pomogło w budowaniu zaufania w procesie współpracy z coachem. Spotkania pomogły mi uporządkować relacje z klientami, na nowo postawić ramy wykonywania pracy, oddzielić pracę od czasu wolnego.

Katarzyna
35 lat, Radca Prawny