Zapraszam Cię na 30-minutową, całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę.

W trakcie tego spotkania będziesz miała możliwość określenia Twoich prawdziwych marzeń i celów zawodowych. Określisz realny czas w jakim chciałabyś go osiągnąć. Nazwiesz też najważniejsze bariery, które stoją Ci na drodze do ich realizacji.

Pomogę Ci naszkicować kroki , który potrzebujesz zrobić w kierunku realizacji Twojego marzenia.

Zdecydujesz jaki pierwszy krok chcesz i możesz zrobić. Tu, gdzie jesteś dziś.

Kilka słów o mojej metodzie:

Każda sesja to inwestycja w Twój rozwój

Empatia połączona z dogłębnym rozumieniem 
Twojej rzeczywistości

W sprzyjającym Tobie miejscu i czasie sesje on-line

Każda sesja to nowa energia do działania

Każda sesja to rozwiązanie Twojego problemu

Każda sesja to spokój pozwalający znaleźć rozwiązanie Twojego problemu

NajczęŚCIEJ ZADAWANE pytania

Pierwsza bezpłatna konsultacja trwa 45 min i odbywa się zdalnie podczas rozmowy telefonicznej.

Specjalne przygotowanie nie jest konieczne. Jednak, żeby czas który spędzimy razem był dla Ciebie jak najbardziej użyteczny, zachęcam Cię gorąco do przesłania przed naszym spotkaniem wypełnionego Formularza, aby pobrać dokument wystarczy kliknąć tutaj: Formularz_bezpłatna_konsultacja_2022. Pozwoli on Tobie zebrać myśli i przelać na papier Twoje najważniejsze marzenia i bariery. Mnie natomiast pozwoli lepiej przygotować się do naszej rozmowy. Dzięki temu nasze spotkanie będzie dla Ciebie bardziej użyteczne.

W trakcie bezpłatnej konsultacji mamy możliwość lepiej się poznać. Ty masz okazję zobaczyć i poczuć jak pracuję i zdecydować czy nadajemy na tych samych falach.  Ja natomiast będę miała możliwość , żeby zobaczyć jakie są Twoje najważniejsze potrzeby i określić czy jestem właściwą osobą żeby Ci skutecznie pomóc.

W trakcie naszej rozmowy dowiesz się czym jest coaching. Doświadczysz próbki jak wygląda regularna sesja i jak ja procuję, nazwiesz swój najważniejszy cel , bariery które dziś uniemożliwiają Ci jego realizację. Określisz ramowy plan działania i pierwszy krok. Usłyszysz ode mnie informację zwrotną i moje rekomendacje, Na koniec dowiesz się w jaki sposób mogę pomóc Ci zrealizować Twój plan.

Absolutnie nie. Nie dla każdego coaching jest najlepszym rozwiązaniem i nie każdy też jest gotowy na taki proces. Jeśli zdecydujesz , że nie masz ochoty na współpracę ze mną  lub też, że dziś nie jesteś jeszcze gotowa to jest absolutnie w porządku.